Connect with us

Lajme

Vdes tragjikisht vajza 5-vjeçare

Published

on

Vajza 5-vjeçe, e cila një ditë më parë u përplas nga një makinë në periferi të Tiranës, ka ndërruar jetë në spitalin Ushtarak.

Aksidenti ka ndodhur te Kthesa e Kamzës (tek pallatet “Malazjane”), ku vajza ishte duke kaluar rrugën bashkë me gjyshin e saj kur janë përplasur nga një makinë.

Alarmin e kanë dhënë kalimtarë, që kanë telefonuar në numrin e Emergjencave 112.

Në vendngjarje u dërguan shërbimet e policisë dhe ambulanca. Nga hetimet paraprake të policisë, rezulton se Xhaferr Kallari, 77 vjeç së bashku me mbesën e tij, A.K., 5 vjeçe, kanë qenë duke kaluar rrugën nga njëri krah në tjetrin, kur janë përplasur nga mjeti tip “Volkswagen” me drejtues I.H..

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending