Connect with us

Lajme

Vdes një person si pasojë e aksidentit në Podujevë

Published

on

Një person nuk ka mundur t’i bëj ballë lëndimeve të marra në një aksident në Podujevë, të ndodhur dje, dhe ka ndërruar jetë.

E gjitha kjo ka ndodhur pas një aksidenti, në të cilin janë përfshirë tri vetura

“Raportohet se tre vetura janë përfshirë në një aksident trafiku një Kombi, një Golf dhe një Pasat, me ngasës meshkuj K-Shqiptar. Deri te aksidenti ka ardhur nga pakujdesia e ngasësit të Komb-it, i dyshuari mashkull K-Shqiptar. Si pasojë e aksidentit katër persona një femër dhe tre meshkuj K-Shqiptar kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor ku njëri prej tyre, viktima mashkull K-Shqiptar nga lëndimet e marra ka ndërruar jetë. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në raportin policor.

I dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending