Connect with us

Lajme

Vdes këmbësori që u aksidentua në Kërpimeh të Podujevës

Published

on

Në Kërpimeh të Podujevës, nga një aksident që ka ndodhur pak kohë më parë ka vdekur një person dhe një tjetër është plagosur

Sipas zëdhënësit të Policisë së Kosovës Daut Hoxha, ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, por në të janë përfshirë tri makina, njëra nga të cilat dyshohet se ka goditur dy këmbësorë.

“Njësitet e Policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke i hetuar shkaqet e aksidentit ku ka mbetur i vdekur një person dhe një tjetër është i lënduar rëndë. Në aksidentin e ndodhur ka edhe të lënduar të tjerë. Deri më tani është i involvuar një kombi i cili dyshohet se ka goditur këmbësorët. Vozitësi i kombit është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është ndaluar në stacion policor për 48 orë”, tha Hoxha.

Edhe në Magjistralen Prishtinë-Gjilan te liqeni i Badovcit ka ndodhur një aksident tjetër gjatë të cilit një makinë është kthyer në krah.

Zëdhënësi Daut Hoxha nuk dha detaje në lidhje me aksidentin e Badovcit, pasi ekipet policore që kanë qenë në vend të ngjarjes ende nuk janë kthyer nga atje.

Kallxo.com ju sjell fotografi nga aksidenti pranë Badovcit, në të cilat shihet se magjistralja ishte e rrëshqitshme nga reshjet e shiut.

a2

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending