Connect with us

Lajme

Vdes gruaja e cila u hodh nga kati i tretë i Spitalit të Gjakovës

Pas plagëve të marra nga hedhja prej katit të tretë, ka vdekur pacientja e repartit të pulmologjisë në Spitalin e Gjakovës. E ndjera me inicialet Z.M, ishte me nënshtetësi kroate.

Published

on

Sipas Krist Gjokës, zëdhënësit të Policisë së rajonit të Gjakovës, pacientja vuante nga një sëmundje e mushkrive dhe kishte kohë që ishte e shtrirë në spital, raporton lajmi.ne

Në këto rrethana sipas Policisë, ajo vuante nga depresioni i cili ishte edhe shkaktari i mundshëm që e solli të ndjerën të ndërmerrte një veprim të tillë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending