Connect with us

Lajme

I vdes bashkëshorti, prezantuesja merr LIVE lajmin më të vështirë (Video)

Published

on

Një prezantuese lajmesh mori vesh për vdekjen e bashkëshortit të saj në mënyrën më tragjike të mundshme. Ajo e dha lajmin e vdekjes së tij në transmetim direkt.

Supreet Kaur, prezantuese e kanalit IBC24, në Chhattisgard të Indisë kuptoi se bashkëshorti i saj ishte përfshirë në një aksident fatal automobilistik, teksa dolën detaje të reja rreth ngjarjes.

Sipas “Indian Express”, pavarësisht se mori lajmin e tmerrshëm, ajo vijoi të jepte lajmet edhe për 10 minuta të tjera derisa shpërtheu në lot dhe transmetimi u ndërpre.

Bashkëshorti i saj, Harshat Kawade po udhëtonte me një makinë sëbashku me 5 persona të tjerë, kur u goditën nga pas nga një kamion. Përplasja ishte aq e fortë sa 3 prej tyre humbën jetën, ndërsa 2 të tjerët morën dëmtime të rënda.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending