Connect with us

Lajme

Vdes 14 vjeçarja pasi përdori telefonin deri sa ishte në dush

Published

on

Një adoleshente ka vdekur pasi u godit me elektricitet ndërsa po përpiqej të ngarkonte telefonin e saj dhe ta merrte në dush.

Madison Coe, 14 vjeç, po bënte një banjë në shtëpinë e saj në Lovington, Neë Mexico, kur aksidenti ndodhi të dielën në mëngjes. Sipas familjes së saj 14 vjeçarja kishte provuar të përdorte telefonin e saj i cili ishte i lidhur tashmë në rrymë gje që shkaktoi që vajza të elektrizohej./Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending