Vdekje aksidentale në Malishevë

Periskopi.com Lajme

Në fshatin Kravasari të Malishevës, ka ndërruar jetë një mashkull, i cili derisa po punonte, për shkaqe të panjohura dyert oborrit kishin rënë mbi të.

Si pasojë viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar në QKUK në Prishtinë ku dhe ka ndërruar jetë.

Lidhur e rastin është njoftuar prokurori.

 

Shpërndaje në: