Vazhdon ‘turneu’ i Haxhi Krasniqit nëpër Kosovë, takohet me Behgjet Pacollin – këto janë fjalët e tij për më të mirin e botës

Haxhi Krasniqi ka vazhduar me takimet e tij nëpër Kosovë, ku erdhi pasi u shpall kampion i botës në kategorinë gjysmë të rëndë.

Ai mposhti Dominic Boeselin, duke fituar titujt IBO dhe ëBA, njëkohësisht duke u bërë edhe shqiptari i parë që arrin këtë sukses, shkruan Periskopi.

Figura e fundit eminente me të cilin është takuar Krasniqi është Behgjet Pacolli.

Pasi kanë zhvilluar një takim, dyshja ka pozuar për një foto, me Pacollin që e ka shpërndarë atë në Facebook me mbishkrimin:

”Kampionin e botës në boks, Haxhi Krasniqin pata kënaqësinë ta kem mysafir dhe personalisht ta uroj për suksesin e madh, që na bëri krenar të gjithëve.” /Periskopi.com/

 

Shpërndaje në:
Të Ngjashme
Widget post How to clear the air in the most polluted cities on Earth
27 Feb 03:20 Persikopi
OPINION