Connect with us

Sporti

Vazhdon ‘turneu’ i Haxhi Krasniqit nëpër Kosovë, takohet me Behgjet Pacollin – këto janë fjalët e tij për më të mirin e botës

Published

on

Haxhi Krasniqi ka vazhduar me takimet e tij nëpër Kosovë, ku erdhi pasi u shpall kampion i botës në kategorinë gjysmë të rëndë.

Ai mposhti Dominic Boeselin, duke fituar titujt IBO dhe ëBA, njëkohësisht duke u bërë edhe shqiptari i parë që arrin këtë sukses, shkruan Periskopi.

Figura e fundit eminente me të cilin është takuar Krasniqi është Behgjet Pacolli.

Pasi kanë zhvilluar një takim, dyshja ka pozuar për një foto, me Pacollin që e ka shpërndarë atë në Facebook me mbishkrimin:

”Kampionin e botës në boks, Haxhi Krasniqin pata kënaqësinë ta kem mysafir dhe personalisht ta uroj për suksesin e madh, që na bëri krenar të gjithëve.” /Periskopi.com/

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending