Connect with us

Sporti

Vazhdon tmerri në botën e futbollit: Jepet alarmi për sulm tjetër në ndeshjen Bajern-Real

Published

on

Futbolli është në ankth. Pas shpërthimeve në Dortmund, policia gjermane është në gatishmëri jo vetëm për të siguruar mbarëvajtjen e ndeshjes mes Dortmundit dhe Monacos, por edhe në Mynih ku Bajerni do të presë Real Madridin.

E gjithë vëmendja ditën e sotme është zhvendosur në Mynih ku forca të shumta siguria janë duke monitoruar situatën për të shmangur ndonjë tragjedi të përmasave botërore, shkruan “La Gazzetta Dello Sport”, transmeton syri.

Sipas Der Spiegel policia gjermane në mëngjes ka zhvilluar një takim rrufe pasi dyshohet se ka sinjale për sulme të tjera, ndërsa në krahun tjetër një zëdhënës i policisë në Mynih është munduar të qetësojë situatën duke thënë “se gjithçka është nën kontroll të rreptë sigurie”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending