Connect with us

Lajme

Vazhdon ‘telenovela’ e rastit të nuses që helmoi vjehrrën, ja çka thotë sërish babai i saj

Published

on

Familja e Elda Tanushit, nuses 19-vjeçare që tentoi të helmonte vjehrrën dhe akuzoi vjehrrin për përdhunim ka zgjedhur të heshtë pas lumit të akuzave që janë hedhur në drejtim të vajzës së tyre.

Ndërsa dhëndri Donald Stafa dhe familja e tij nga Shijaku e akuzuan këtë të fundit për një lidhje tjetër jashtëmartesore, i ati i Eldës shprehet se do flasë vetëm pasi të vendosë drejtësia dhe kërkon që të mos e shqetësojë njëri në telefon. BalkanËeb raporton se Baftjar Tanushi nuk e ka kursyer një mesazh për krushkun e tij, të cilit i thotë prerë “e ka mizën nën kësulë”, prandaj flet pa doganë për vajzën time.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending