Connect with us

Sporti

Vazhdojnë problemet për Barcën, ky lojtar mungon tre javë

Nuk kanë të ndalur problemet për skuadrën e Barcelonës. Pas dëmtimit të Andres Iniestas, Jordi Albas dhe Gerard Piques, listës i është shtuar edhe një lojtar.

Published

on

Është mbrojtësi Jeremy Mathieu, ai i cili ka pësuar një dëmtim dhe do të mungojë për tre javë.

Këto dëmtime mund t’i kushtojnë gjigandit katalunas në garën për titullin në La Liga dhe ndeshjet në Ligën e Kampionëve. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending