Connect with us

Sporti

Nervozohen tifozët e Arsenalit, Giroud po injoron vazhdimisht Lacazetten (Video)

Published

on

E mbani mend reagimin e Olivier Giroud kur Alexandre Lacazette hapi llogarinë e golave te Arsenali pak ditë më parë?

Sulmuesi francez ka bërë një tjetër gjest që nuk i ka pëlqyer fansave të Arsenalit.

Giroud shënoi në fitoren 1-3 ndaj Western Sydney Wanderers, por refuzoi të festojë me Lacazette.

Ky i fundi ia zgjati dorën për të festuar, por Giroud e injoroi.

Dhe normalisht kjo acaroi tifozët të cilët shpërthyen në rrjetet sociale kundër Olivierit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending