Super ylli Kim Kardashian është një personazh shumë i përfolur gjithandej në media.
 Shpesh, çdo paraqitje e saj bëhet lajm, ngase 36 vjeçarja nuk heziton që në të shumtën e rasteve të shfaqet provokuese.

Kësaj radhe, ajo arriti të befasojë të gjithë gjatë daljes nga një ndërtesë, ku shfaqej e veshur me një nënkëmishë të bardhë, ndërsa nuk kishte fare jelekë.Vapa e madhe, e kishte bërë të djersitej super yllin, e cila gjatë daljes nga ndërtesa fshinte djersët, dhe i dallohej gjoksi.

Ajo gjithashtu kishte veshur një palë streçe të ngushta të shkurtra, ngjyrë të zezë, dhe një palë taka që i rrinin bukur. /Telegrafi/