Connect with us

Sporti

Valon Berisha shënon gol dhe merr të kuq në duelin e Ligës së Kampionëve (Video)

Published

on

Ylli i përfaqësueses së Kosovës, Valon Berisha, ka qenë njeriu që ka tërhequr më së shumti vëmendjen në ndeshjen kualifikuese të skuadrës së tij, Salzburg, ndaj ekipit Hibernians.

Valon Berisha në këtë takim realizoi gol, por u ndëshkua edhe me të kuq.

Berisha realizoi në minutën e 32-të një gol nga penaltia për t’i dhënë epërsinë skuadrës së tij.

Berisha në vazhdim të takimit u përjashtua nga loja, por kjo nuk ndikoi që skuadra e tij të fitojë.

Salzburgu e fitoi takimin me rezultat 3-0 ndaj skocezëve dhe pritet që të kualifikohet në rrethin e ardhshëm të Ligës së Kampionëve

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending