Connect with us

Lajme

Valdete Bajrami ia përmend Isa Mustafës skandalet që i ka bërë si kryetari i LDK-së

Published

on

Kryetarja e Grupit Parlamentar të Nismës për Kosovën në Kuvend, Valdete Bajrami i është përgjigjur moralizimeve të kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa mbi demokracinë.

Ajo, Mustafës ia ka përmendur skandalet që i ka bërë si prijës i kësaj partie.

“Të thirresh në “demokraci”, e të jesh pjesë e një partie e cila hiq më larg se majin e vitit të kaluar nuk lejoi anëtarë të saj të shprehin mendimin ndryshe duke i përjashtuar nga takimi, pra janë ndaluar nga rojet dhe nuk janë lejuar të marrin pjesë në kuvend të partisë tuaj, por më ofenduese është fakti se po flisni po ju për “demokraci” ku edhe në mbledhje të këshillit të partisë tuaj keni tërhjekur zvarrë një anëtare, një grua, po ashtu ka edhe deputet që keni përjashtuar nga organet vendimmarrëse vetëm pse kanë një mendim, një qëndrim ndryshe nga ju, dhe nuk janë vetëm këto raste mos t’i përmendi të gjitha sepse janë shumë”, ka shkruar në Facebook Bajrami.

Sipas saj, ky është realiteti i “demokracisë” që thirret Mustafa.
“E sa për mocionistët, mos keni dert se ne ju kuptojmë që jeni në siklet duke e ditur që i keni ditët e numëruara”, ka shkruar në fund ajo. /Periskopi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending