Vajza e ish-deputetes ua ‘heqë’ trurin, format e saj trupore… (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Vajza e ish deputetes demokrate është zhvendosur në Belgjikë.

Kejda, vajza e Majlinda Bregut ka festuar ditëlindjen e saj te 19-të. Tashmë një zonjushë super sexy, ajo ka ndezur rrejtët sociale me publikimet e saj.

E gjitha e veshur në të zeza dhe mjaft transparente, Kejda ka provokuar keq imagjinatën e fansave të saj.

 

Shpërndaje në: