Connect with us

Lajme

Ushtarët e UÇK’së u dënuan ende pa e shijuar lirinë, thotë Limaj

Kryetari i NISMA për Kosovën, Fatmir Limaj ka dhënë se dënimi i ish ushtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të kosovës (UÇK) është një lajm i keq për liridashësit në Kosovë.

Published

on

Ai ka shprehur se e bashkandjen dhimbjen me familjarët e pjestarëve të UÇK’së.

“Lajm shumë i keq për të gjithë liridashësit në Kosovë.! Dje u dënuan zërat e parë të UÇK-së, ata që vullnetarisht ja ofruan jetën e tyre lirisë së Kosovës.” shkruan Limaj.

Sipas Limajt, Kosova ende nuk e ka shijuar lirinë për të cilën luftoi UÇK’ja.

Kryetari Limaj ka shtuar se “Unë dhe familja ime e dijmë shumë mirë çka është persekutimi në liri, në lirinë të cilën ende se kemi shiju.!”

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending