Connect with us

Lajme

Ushtarakët amerikanë frikësohen nga lidhjet e Trumpit me Putinin

Grupi nga 62 oficerë amerikanë të pensionuar ka shfaqur brengosjen për shkak të lidhjeve të mundshme ndërmjet kandidatit republikan për president të SHBA-së Donald Trump dhe kryetarit të Rusisë Vladimir Putin.

Published

on

Ata e kanë ftuar Trumpin t’i bëjë publike dëshmitë e veta tatimore për t’u vërtetuar nëse ka lidhje financiare me Moskën.

Oficerët theksuan se Trump ka ndërmarrë hapa që janë në dobi të Rusisë përfshirë edhe refuzimin të pranojë konkluzionet informative se sulmet kibernetike kohë më parë në komitetin Kombëtar Demokratik janë të ndërlidhura me Kremlinin.

Në mesin e nënshkruesve është edhe gjenerali Wesley Clark.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending