Connect with us

Sporti

Unitedi nuk dëshiron të largojë Martialin

Published

on

Një nga emrat që është përmendur në tregun e transferimeve të Manchester Unitedit është Anthony Martial.

Francezi është përmendur si pjesë e marrëveshjes me Ivan Perisic, por duhet se kjo nuk do bëhet.

Unitedi nuk dëshiron të largojë Martialin

 

Sipas Daily Star, Djajve të Kuq nuk po i pëlqen shumë kjo mundësi pasi nuk dëshirojnë të largojnë anësorin e transferuar nga Monaco në vitin 2015.

Image result for martial vs la galaxy

Martial shënoi në miqësoren kundër La Galaxy

 

Interi dëshiron 60 milionë për kroatin dhe pasi Man Utd i ka kërkuar ulje të çmimit, klubi nga Milani i ka kërkuar Martialin si pjesë të marrëveshjes.

Gjithsesi çdo gjë është e mundur pasi palët janë duke biseduar dhe gjatë javës priten gjëra konkretet.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending