Connect with us

Sporti

United me mungesa të shumta ndaj Feyenoord

Published

on

Manchester United do të zhvillojë nesër ndeshjen ndaj Feyenoord në kuadër të Europa Ligës.

Por, skuadrës nga Old Trafford po i mungojnë një numër jo i vogël i lojtarëve të rëndësishëm.

Pas Henrikh Mkhitaryan dhe Phil Jones, kësaj skuadre do t’i mungojnë edhe kapiteni Ëayne Rooney.

Edhe Antonio Valencia nuk do të luajë në këtë ndeshje, ndërsa vlen të ceket se talenti Marcus Rashford pritet të startojë, pasi një gjë të tillë e ka konfirmuar trajneri Jose Mourinho. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending