Connect with us

Sporti

United bisedime me agjentin e Isco

Published

on

Manchester United është në kontakt me mesfushorin e Real Madridit, Isco.

Mediat evropiane raportojnë se drejtuesit e klubit nga Old Trafford po zhvillojnë bisedime me agjentin e spanjollit.

Ky i fundit nuk po arrinë të zë vend në formacionin bazë te madrilenët dhe kjo mund ta shtyejë atë drejt largimit nga Santiago Bernabeu që në afatin kalimtar të janarit. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending