Unaza prej diamanti që Blero ia dhuroi Afronës në dasmë

Periskopi.com Showbiz

Afrona ka treguar unazën për diamanti që ia bleu Blero për dasmë.

Afrona Dika dhe Blero Muharremi ka pak ditë që i kanë dhënë fund beqarisë, shkruan lajmi.net.

Çifti organizuan dasmë madhështore në Shqipëri, me të ftuar familjarë, miq e kolegë të tyre, ndërsa atmosfera ishte në maksimum.

Pak ditë pas dasmës, përmes një postimi në Instagram, Afrona ka treguar unazën prej diamanti që ia dhuroi Blero.

“Do të jetë pjesë e rrugëtimit tim jetësor”, ka shkruar ndër të tjera ajo pranë kësaj fotografie.

Për ndryshe, për të parë se si ishte atmosfera në dasmën e Bleros, kush ishin të ftuarit dhe kush këndoi, ndiqeni videon e mëposhtme.

Shpërndaje në: