Connect with us

Sporti

UEFA shpall listën e futbollistëve më shpërthyes të Europianit

Published

on

Pas zgjedhjes së lojtarit më të mirë dhe golashënuesve, UEFA ka publikuar edhe listën me tetë lojtarët të cilët kanë shpërthyer në kampionat Evropian.

Kjo ka qenë një mundësi e mirë për ta për të treguar veten e tyre në mënyrë që të tërhiqen nga klubet e mëdha.

Këta janë tetë lojtarët të cilët kanë shpërthyer në kampionat Evropian.

  1. Raphael Guerreiro (Portugali)
  2. Hal Robson-Kanu (Uells)
  3. Nolito (Spanjë)
  4. Michael McGovern (Irlandë Veriore)
  5. Hannes Halldorsson (Islandë)
  6. Arlind Ajeti (Shqipëri)
  7. Michael Pazdan (Poloni)
  8. Thomas Meunier (Belgjikë).

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending