Connect with us

Sporti

UEFA publikon listën e 11 lojtarëve më të mirë të Euro 2016

Published

on

UEFA ka përcaktuar se kush janë lojtarët që kanë shkëlqyer në EURO 2016.

Dimitri Payet është futbollisti më i mirë i EURO 2016, i cili ka shënuar 3 gola. Në vendin e dytë në këtë listë renditet Gareth Bale që ka shënuar 3 gola për Uellsin.

Në vendin e tretë është Kevin De Bruyne, i cili është eliminuar nga EURO 2016.

Në mesin e më të mirëve janë edhe Hazard, Griezman, Ozil, Kroos, Hector, Pogba dhe Giroud. Surpriza e kësaj liste është Cristiano Ronaldo që renditet vetëm i 11-ti.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending