UEFA publikon gjashtë golat e fazës së grupeve të LK, këtu mund të votoni

Periskopi.com Sporti

Me të përfunduar faza e grupeve e Ligës së Kampionëve për sezonin 2020-21, UEFA-ja ka publikuar gjashtë golat e nominuar për më të mirin.

Modriq (vs Shakhtar(, Kimmich (vs Lokomotiva), Suleymanov (vs Sevilla), Bruno Fernandes (vs Basaksehir), Griezmann (vs Barcelona) dhe Neymar (vs Basaksehir), janë golat e nominuar.

Në linkun më poshtë mund të votoni për golin më të mirë të fazës së grupeve. KETU

Shpërndaje në: