Connect with us

Sporti

UEFA: Ky është goli më i bukur i gjysmëfinaleve

Published

on

Goli i Cristiano Ronaldos ndaj Uellsit është zgjedhur më i bukuri i ndeshjeve gjysmëfinale të “Euro 2016”. Lexuesit e faqes zyrtare të UEFA-së, e kanë zgjedhur golin e Cristiano Ronaldos ndaj Uellsit si më të bukurin e gjysmëfinaleve.

Ylli portugez realizoi me kokë në minutën e 50-të, pas një kërcimi të lartë që i mahniti të gjithë.

Në garë kanë qenë edhe goli i Nanit dhe dy golat e Antoni Griezmann kundër Gjermanisë

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending