Connect with us

Sporti

UEFA godet serbët për Kosovën

Published

on

Crvena Zvezda dhe Federata e Futbollit të Serbisë pritet ta marrin një goditje nga UEFA për banerin e shfaqur javën e kaluar në ndeshjen ndërmjet ekipit serb dhe Floriane në garat evropiane, shkruan sot gazeta “Zëri”.

“UEFA është mafi, Kosova është Serbi”, shkruante në transparent, i cili do të dënohet nga UEFA. Shtëpia e futbollit evropian pritet t’ia japë gjobën klubit dhe Federatës serbe prej 50 deri në 100 mijë franga dhe ta dënojë Zvezdën me një ndeshje pa shikues në garat evropiane.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending