Connect with us

Sporti

U turpërua nga goli qesharak që mori, vjen reagimi i Etrit Berishës

Published

on

Portieri i Shqipërisë, Etrit Berisha, ishte njëri nga më meritorët në fitoren e Shqipërisë kundër Kazakistanit me rezultat 3-1 duke bërë disa pritje fantastike.

Megjithatë, në minutën e 25’ të ndeshjes, gardiani kuq e zi pranoi një gol nga gjysma e fushës kur mysafirët e nisën shpejtë ndeshjen pas golit të Ismajlit duke zënë Berishën jashtë pozicionit të duhur.

Pas ndeshjes, Berisha sqaroi se çfarë realisht ndodhi në atë situate.

“Jo si sot asnjëherë nuk kam pësuar gol. Ishte një moment kur veç se shënuam dhe mund ta menaxhonim më mirë lojën, por pas atij goli e lëshuam iniciativën. Gjëra që ndodhim, do ishte e vështirë për çdo portier ajo”, tha fillimisht Berisha për SuperSport.

“Të them të drejtën goditja ishte shumë e mirë, topi mori një trajektore dhe duke shkuar prapa – të kthehesha prap ishte e pamundur. Goditja ishte shumë e fortë dhe gjithçka shkoi shumë shpejtë”, përfundoi ai.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending