Connect with us

Lajme

A u provua atentat ndaj kryeministrit të Serbisë? Ja çka thotë ministri i brendshëm!

Në afërsi të shtëpisë së kryeministrit serb Aleksandër Vuçiq është gjetur një makinë e mbushur me armë. Sipas B92, aty është gjetur një predhë, katër granata dore, armë automatike e sasi e madhe plumbash.

Published

on

Policia serbe nuk ka dalur ende me ndonjë sqarim rreth rastit, transmeton Periskopi.

Në lidhje me këtë Vuçiq ka thënë se nuk do të jap ndonjë deklaratë pa marrë të dhënat nga Policia.

Ndërsa, ministri i brendshëm serb, Nebojsha Stefanoviq ka thënë se kryeministri serb është i sigurt dhe gjendet në një lokacion të siguruar.

Ai ka shtuar se armët ishin lënë në një vend të përshtatshëm, prej ku do të mund të sulmohej shtëpia e kryeministrit Vuçiq dhe të ikej lehtë. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending