Connect with us

Sporti

U operua në kokë, Messi me mesazh të fort për Maradonën

Published

on

Nuk e uroi publikisht me rastin e 60-vjetorit të lindjes, para pak ditësh, ndaj shumë konspiracione u ngritën në mediat botërore, se çfarë ka ngjarë mes dy “10” ikonike të Argjentinës.

Megjithatë, sot, pas operacionit në kokë, për shkak të mpikjes së gjakut në tru, Lionel Messi ka bërë një status në rrjetet sociale, ku i uron shërim të shpejtë “Dorës së Zotit”: “Diego, me gjithë forcën e botës. Unë dhe familja ime duam t’ju shohim sa më shpejt të jetë e mundur. Një përqafim nga zemra!”

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending