Connect with us

Lajme

Turqia hap kufirin me Bullgarinë

Published

on

Turqia ka hapur kufirin me Bullgarinë pasi mbylli gjitha pikat me shtetin fqinj shkaku i tentim grusht shtetit, ka njoftuar kryeministri bullgar Boiko Borisov.

Nuk ka pasur shenja të refugjatëve drejt Bullgarisë dhe qeveria turke ka siguruar se pikat kufitare nuk cilësohen problematike.

Si ndihmë, Bullgaria ka dërguar 230 ushtarë në pikat kufitare për të parandaluar ardhjen e refugjatëve të mundshëm turq.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending