Connect with us

Sporti

Turqi-Kosovë, ky është rezultati

Kosova ka barazuar me Turqinë në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Evropian Euro 2020 me shifrat 24:24, përcjellë Gazetaolle.com.

Published

on

Kjo ndeshje u zhvillua në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë.

Pas dy ndeshjeve të zhvilluara në grupin B, Turqia mbetet në vendin e parë me 3 pikë, ndërsa Kosova në vendin e dytë me 1 pikë.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending