Connect with us

Sporti

Turpërohet keq mbrojtja franceze, ylli kroat driblon tre mbrojtës dhe barazon rezultatin

Published

on

Kroacia nuk po lëshon pe kundër Francës në Paris, teksa ka barazuar rezultatin në 2-2 në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve, shkruan Periskopi.

Matteo Kovacic është ai që ka asistuar për Brekalon, i cili pas një driblimi në mesin e tre mbrojtësve kundërshtarë, gjeti rrugën e golit në minutën e 55-të.

Shikoni golin në videon e mëposhtme. /Periskopi.com/

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending