Connect with us

Sporti

Turp, tifozët e klubit futbollistik përleshen mes vete (Foto+Video)

Tifozët e klubit të vogël anglez, Yeovil Town janë përleshur mes vete sonte në përfundim të takimit në mes skuadrës së tyre dhe Cheltenham.

Published

on

Yeovil u mposhtën 2-0, por turpi ndodhi në ulëset e stadiumit, ku tifozët e kësaj skuadre filluan të qëronin hesape duke goditur njëri tjetrin. /Periskopi.com

Stewards rushed up the stairs to diffuse the situation

And a minority embarrassed the club

545 Glovers fans attended the match

https://www.youtube.com/watch?v=D3qg36RPWHs

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending