Tuna publikon foton e parë nudo pas lindjes (Foto)

Periskopi.com Showbiz

E shumëpërfolura e showbizit shqiptar ka pak muaj që ka sjell në jetë djalin e saj Tianin, shkruan Artistët Shqiptarë.

Ajo është shumë e afërt me fansat dhe këtë lidhje po e mbanë gjallë nëpërmjet rrjeteve sociale.

Ajo ka postuar një foto në Snapchat ku shihet e zhveshur duke u relaksuar në një qendër masazhe.

Për tu admiruar janë linjat e saj trupore.

Shpërndaje në: