Connect with us

Lajme

Tsipras përsërit qëndrimin e Greqisë për Kosovën

Published

on

Kryeministri grek Aleksis Tsipras ka deklaruar se qëndrimi i Greqisë për Kosovën është i njohur dhe deh bazohet në respektimin e të drejtës ndërkombëtare.

“Pozicioni ynë bazohet në respektimin të drejtës ndërkombëtare, vendimin e Këshillit të Sigurimit të KB-së dhe në nevojën për paqen në rajon”, citon tanjug të ketë thënë Tsipras pas takimit me kryetarin e Serbisë Aleksandar Vuçiq.

Ai ka theksuar se Greqia përkrah bisedimet Beograd – Prishtinë dhe ai ato i ka quajtur shumë të rëndësishme për rajonin.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending