Connect with us

Lajme

Trump sulmon ashpër FBI dhe Hillaryn

Kandidati republikan për President të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, ka thënë sot se FBI, që njoftoi se nuk kishte gjetur asgjë të dyshimt në e-mail e kandidatës demokratike Hillary Clinton, sipas tij kjo nuk është e mundur, pasi nuk mund që të shqyrtohen 650,000 email për tetë ditë.

Published

on

“Hillary Clinton është në faj, ajo e di atë, po edhe FBI e di atë, njerëzit e dinë këtë dhe tani populli i Shteteve të Bashkuara do ta merr një vendim të drejtë në zgjedhjet e 8 nëntorit”, tha Tramp në një nga mbledhjet e fundit të Miçiganit transmeton lajmi.net.

Megjithatë, siç raportoi BBC, disa ekspertë të IT thonë ndryshe.

“Kjo është pika e parë naive. Hetuesit nuk do të merren më çdo email individualisht”, ka thënë Adam Woodward nga universiteti i Surit.

Stephen Murdoch, nga universiteti i Londrës, thotë se ka metoda të ndryshme për shikimin email. /Lajmi.net/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending