Connect with us

Lajme

Trump: Po bëhemi gati për një festë të madhe, po fitojmë gjithçka

Published

on

Donald Trump shprehu besim për fitoren e Pensilvanisë, ndërsa shteti vazhdon të numërojë fletëvotimet.

“Më e rëndësishmja është që ne po fitojmë Pensilvaninë me një sasi të jashtëzakonshme votash”, tha presidenti në Shtëpinë e Bardhë

Por përsëri, ka shumë vota të diskutueshme në Pensilvani dhe është ende e paqartë se kush ka fituar shtetin kryesor kyç.

Donald Trump iu gëzua fitoreve të tij në Florida dhe Teksas, ndërsa kombi pret rezultate nga shtetet kyçe që vendosin për fituesin.

“Është gjithashtu e qartë se ne kemi fituar Gjeorgjinë”, tha Trump në Shtëpinë e Bardhë. “Ata nuk mund të na arrijnë”.

Por ende nuk kanë dalë rezultatet preliminare për Gjeorgjinë dhe votat e jashtëzakonshme mund t’i japin Joe Biden një mundësi për të kapur epërsinë në shtetin tradicionalisht konservator.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending