Connect with us

Lajme

Trump mbron të birin për lidhjet me Rusinë: Ai është i pafajshëm

Published

on

Në llogarinë e tij në Twitter, presidenti i shteteve të bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka shkruar në lidhje me intervistën e djalit të tij të mbrëmshme në Fox Neës me Sean Hannity, në të cilën ka folur për akuzat e fundit ndaj tij se gjoja se ai është takuar me një avokate ruse për të ndihmuar babanë e tij në lidhje me kampanjën presidenciale të vitit 2016.

Trump ka shkruar “Djali im Donald ka bërë një punë të mirë natën e mbrëmshme. Ai ishte i hapur, transparent dhe i sinqertë. Kjo është gjuetija më e madhe e shtrigave në histori të politikës. Trishtueshëm!”./Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending