Connect with us

Lajme

Trump kalon Ditën e Falënderimeve i rrethuar me ar

Trump kalon Ditën e Falënderimeve i rrethuar me ar

Published

on

Presidenti i zgjedhur i SHBA-ve, Donald Trump si dhe gruaja e tij Melania, kanë bërë shpenzime të shumta për të kremtuar festën e Ditës së Falënderimeve.

Prandaj çifti ka zgjedhur vendpushimin në Mara-Lago resort, njofton Klan Kosova.

Trump, bleu pasuri prej 10 milion dollarësh në vitin 1985 për ish-gruan e tij Ivana-n. Ndërkaq vendi turistik u zhvillua në vitin 1920 për trashëgimtaren e njohur Marjorie Merriweather Post.

Pasi fitoi këtë vend turistik, Trump e riktheu atë në shtëpi kryesore derisa krijoi lagje dhe dhoma private të zbukuruara në ari, njofton Klan Kosova.

Për më shumë ja dhe fotografitë e publikuara më poshtë:

3ab1c6ab00000578-0-image-a-2_1479979408768

3ab1c7e700000578-3967520-image-a-26_1479981138851

3ab1c7f300000578-3967520-image-m-48_1479982564124

3ab1c7f700000578-3967520-image-m-43_1479982344294

3ab1c9be00000578-3967520-image-a-30_1479981935283

 

3ab1c9d200000578-3967520-image-a-49_1479982570939

3ab1c9da00000578-3967520-image-m-35_1479981999615

3ab1c31f00000578-3967520-image-a-36_1479982006660

3ab1c72700000578-0-image-m-19_1479980556423

3ab1c76400000578-0-image-a-11_1479980374910

3ab1c89700000578-3967520-image-a-28_1479981619101

3ab1c4ed00000578-0-image-a-20_1479980563232

3ab1c5b900000578-0-image-a-14_1479980439877

3ab062b000000578-0-image-a-10_1479979599562

 

Interesante

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending