Connect with us

Lajme

Tronidtëse: I vdiq vajza 19 vjeçare, babai pret damarët mbi varrin e saj

Published

on

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në varrezat e Tufinës ku një 63-vjeçar ka tentuar t’i japë fund jetës duke prerë damarët.

“BalkanËeb”  raporton se 63-vjeçari nga Tirana me iniciale SH.K. ka shkuar tek varri i së bijës në Tufinë dhe në gjendje të rënduar psikologjike ka prerë damarët e dorës. Sipas të dhënave burri kishte konsumuar edhe alkool dhe në gjendje depresive ka vendosur t’i japë fund jetës.

Ai është gjetur nga kalimtarë pothuajse pa shenja jete dhe i mbuluar nga gjaku, por është transportuar me urgjencë në spital dhe pas kujdesit të mjekëve mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Mësohet se vajza e 63-vjeçarit është ndarë nga jeta në moshën 19-vjeçare, gjë e cila ka sjellë gjendjen e rënduar tek ai.

Në dhomën e spitalit ku ndodhet, ai ka deklaruar për policinë se donte të bashkohej me vajzën ndaj kishte prerë damarët. “Doja që të bashkohesha me vajzën dhe prindërit sepse jeta ime nuk ka asnjë kuptim pa ata”, mësohet të ketë thënë përpara policisë, 63-vjeçari.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending