Connect with us

Sporti

Tronditet Real Madridi në prag të El Clasicos

Real Madrid nuk ka mundur të shijojë fitoren ndaj Sportingut, pasi që uellsiani Gareth Bale është lënduar.

Published

on

Bale është duke kaluar në një super formë këtë sezon, ku edhe ka rinovuar me madrilenet deri më 2022.

Reali ishte duke udhëhequr 1-0 kur Bale u lëndua dhe u zëvendësua nga Marco Asensio.

Ky lajm do t’i shokojë fansat e ‘los blancos’ si dhe do të jetë një problem i madh për trajnerin Zinedine Zidane, pak para ndeshjes më të rëndësishme të sezonit. Vlen të theksohet se Real Madrid dhe Barcelona do të takohen më 3 dhjetor për të zhvilluar një nga derbit më të fort në botë./Periskopi.com/

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending