Connect with us

Lajme

Tronditëse: Terroristët përdorin predha me gaz toksik në Alepo

Burime nga Siria bëjnë të ditur se grupi terrorist i ashtuquajtur Xhejshul Fat’h, ka sulmuar me predha me gaz toksik akademinë ushtarake të Sirisë në perëndim të Alepos.

Published

on

Sipas agjencisë së lajmeve Fars, terroristët e grupit Xhejshul Fat’h, të dielën kanë sulmuar me predha me gaz toksik akademinë ushtarake “Projekti 3 mijë njësi”, në rajonin Hamdanie, në perëndim të Alepos, duke helmuar të paktën 35 civilë sirianë.

Ndërkaq, njësitet e ushtrisë së Sirisë kanë asgjësuar sulmet e gjera të terroristëve të Frontit Nusra në jug dhe në perëndim të Alepo dhe në Fakultetin e Forcave Ajrore në lindje të Alepos.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending