Connect with us

Lajme

Tronditëse, 68 vjeçari i harruar nga familja, gjendet i vdekur pas 20 ditësh në shtëpi

Një ngjarje shumë tronditëse ka ndodhur sot në qytetin e Fierit. Një i moshuar, rreth 68 vjeç, kishte ndërruar jetë 20 ditë më parë, por asnjë nga familjarët e tij nuk e kishte vënë re mungesën e gjyshit të familjes.

Published

on

S.A., 68 vjeç, është gjetur nga policia mëngjesin e sotëm në orën 09:20 dhe pas ekspertizës mjeko-ligjore ata kanë dalë në përfundimin se ai nuk ka pasur asnjë shenjë dhune, por ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale./Blitz.al

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending