Connect with us

Lajme

Tri vdekje të dyshimta dje në Kosovë

Published

on

Tri vdekje të dyshimta, siç i ka cilësuar Policia e Kosovës, kanë ndodhur të mërkurën në tri qytete të ndryshme të Kosovës, Prishtinë, Gllogoc dhe Skenderaj.

Sipas njoftimit të PK-së, në rrugën “Malush Kosova” në Prishtinë është gjetur e vdekur një femër në oborrin e saj, të cilës i ka shpërthyer një mjet shpërthyes në dorë.

Ndërsa në Gllogoc në orën e mbrëmjes është gjetur trupi i pa jetë i një mashkulli. Viktima e tretë në Skenderaj është gjetur në banesën e tij, transmeton lajmi.net.

Vdekjen e tyre sipas PK-së e kanë konstatuar ekipet mjekësore, ndërsa trupat e pajetë janë dërguar në Mjekësisë Ligjore për obduksion

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending