Connect with us

Sporti

Tri ndeshjet që e presin Shqipërinë këtë muaj: Luan me Kosovën, pastaj me vendlindjen e ‘Boratit’

Published

on

Kombëtaren e Shqipërisë në futboll e presin tri ndeshje në muajin nëntor.

Ndeshja e parë është ajo vëllazërore ndaj Përfaqësueses së Kosovës, e cila zhvillohet me datën 11 nëntor.

Takimi i dytë i Kombëtares, e drejtuar nga Edi Reja, është kundër vendlindjes së personazhit fiktiv të filmit ‘Borat’, me rolin kryesor nga Sacha Baron Cohen, Kazakhistanit, që zhvillohet më 15 nëntor

Ndërsa takimi i fundit, që e zhvillon Shqipëria, është me Bjellorusinë, më 18 nëntor.

Dy takimet në fjalë kundër Kazakistanit dhe Bjellorusisë Shqipëria i luan në kuadër të Ligës së Kombeve.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending