Connect with us

Sporti

Trepça 89 – Vushtrria: Këto janë formacionet zyrtare

Published

on

Sot me fillim nga ora 17:00 zhvillohen tri ndeshjet e fundit që e kompletojnë javën e 29-të në Superligën e Kosovës në futboll.

E gjithë vëmendja është në Gjilan, ku lideri – Drita pret Feronikelin, shkruan Periskopi.

Në përballjet tjera takohen Flamurtari me Dukagjinin, si dhe Trepça ’89 – Vushtrria.

Më poshtë, formacionet zyrtare të kësaj të fundit:

Trepça 89: Spahija, Kaqiku, Dedia, Pllana, Jeanjacque, Jashari, Traore, Hoti, Muja, Avdyli, Manaj.

Vushtrria: Prince, Istrefi, Zabergja, Clinton, Azemi, Dervishaj, Okomkwo, Fazliu, Ahmeti, Sie, Doumbia. /Periskopi.com/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending