Connect with us

Sporti

Trepça 89 – Prishtina: Mbyllet pjesa e parë me këtë rezultat

Published

on

Trepça 89 dhe Prishtina kanë mbyllur pjesën e parë pa gola në Mitrovicë, në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të në Superligën e Kosovës, shkruan Periskopi.

Prishtina pati mundësi të mira në intervalin e parë, por Trepça 89 arriti ta ruajë portën falë edhe pritjeve bravoroze nga Ardit Hyseni.

Qëndrim Zyba ishte futbollisti që rrezikoi më së shpeshti për mysafirët.

Sidoqoftë, gola nuk pati dhe pjesa e dytë do të jetë përcaktuese për fatin e ndeshjes. /Periskopi.com/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending