Connect with us

Sporti

Trepça ’89 mposht Lirinë, merr kreun

Published

on

Skuadra nga Mitrovica, Trepça 89 ka shënuar fitore të rëndësishmë 2:0 përballë Lirisë së Prizrenit në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të javës së gjashtë të Vala Superligës së Kosovës në futboll.

Golat u shënuan nga Shpëtim Idrizi në minutën e 23 dhe John në minutën e 44.

Trepça 89 kryeson në tabelën e Superligës me 15 pikë, dy më shumë se Prishtina që ka një ndeshje më pak të zhvilluar. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending