Connect with us

Sporti

Trepça 89 dhe Shotani ndajnë rrugët

Published

on

Skuadra Trepça 89 ka mbetur pa trajner.

Kjo, pasi trajneri vushtrrias Bekim Shotani ka shkëputur kontratën me klubin mitrovicas, për arsye familjare.

“Për shkaqe familjare, sot isha i detyruar që ta shkëpus kontratën me Trepçën 89. E falënderoj kryesinë, lojtarët dhe tifozët. Ju dëshiroj suksese”, ka thënë Shotani për GazetaOlle.

Shotani drejtoi me sukses skuadrën në fjalë në katër xhirot e para të këtij sezoni në Superligë, duke grumbulluar 9 pikë pas tre fitoreve dhe një humbjeje. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending